Půjčovna nářadí Česká Lípa, DAMARENT v Dubici

Půjčovna nářadí DAMARENT  Česká Lípa - Dubice, nabízí široký sortiment nářadí, zařízení a strojů pro profesionály, ale i domácí kutily. V půjčovně Vám nabídneme stroje a nářadí pro práci na stavbě, domácí hobby  nebo práce na zahradě. Proč by jste si měli každé nářadí nakupovat? Platíte jen to, které zrovna potřebujete. Šetříte svoje peníze a ještě používáte výkonné profesionální stroje, připravené k práci a  to bez dalších nákladů na servis.

Půjčovna strojů a nářadí pro profesionály a domácí kutily

Máme  širokou nabídku strojů pro Vaši stavbu a rekonstrukci.  Zajisté u nás naleznete potřebné nářadí či zařízení. Jsme vybaveni tak, abychom uspokojili potřeby profesionální stavební firmy, živnostníky, ale i zručné kutili jež se nebojí vzít rekonstrukci do vlastních rukou.

Půjčovna stavební mechanizace pro Vaší stavbu

Druhy strojů jež jsou u nás k zapůjčení: bourací kladivo, vrtačka, vibrační pěch, vibrační deska, stolová pila na stavební materiály, elektrocentrála, svářečka, hořák na izolaci, topidlo, vysoušeč, stavební vysavač, čerpadlo, ponorný vibrátor, plovoucí lať, bruska na parkety, žirafa na sádrokartony, úhlová bruska a mnoho dalších užitečných pomocníků pro Vaší stavbu.

Půjčovna nářadí je tu také pro Vaší zahradu

Ať již renovujete nebo zakládáte trávník, nebo chcete dát nový vzhled Vaší zahradě, půjčovna nářadí DAMARENT v České Lípě Vám nabízí široký sortiment zahradního nářadí pro usnadnění práce na zahradě. Ať již potřebujete sekačku, provzdušňovač trávníku (vertikutátor), křovinořez, zahradní válec nebo půdní vrták (jamkovač).

Spádová oblast: Česká Lípa, Nový Bor, Cvikov, Doksy, Dubá, Kamenický Šenov, Česká Kamenice, Zákupy, Mimoň, Úštěk, Stružnice, Rumburk, Varnsdorf.

Jednoduše navštivte naši půjčovnu nářadí a vyberte si takové nářadí, který vám bude vyhovovat. V naší půjčovně si určitě vyberete.

Ceník ke stažení zde.

Nářadí si můžete rezervovat na telefonu  +420 487 825 007.

Otvírací doba Po - Pá 7 00 - 11 00, 12 00 - 17 00.